Fastjel Krem Reçetesiz Alınır mı

11.02.2024
Fastjel Krem Reçetesiz Alınır mı

Fastjel krem reçetesiz alınır mı yazımızda fastjel krem de kortizon var mı, fastjel krem boyun ağrısına iyi gelirmi ve fastjel krem reçetesiz satılır mı gibi sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

Fastjel Krem Reçetesiz Alınır mı

Fastjel krem reçetesiz alınır mı? Başlıklı yazımızda sizlere fastjel krem reçetesiz satılabilir mi? Fastjel krem ne işe yarıyor gibi soruları hakkında detaylı bilgiler aktarmaya çalışacağız. İltihap önleyici ilaç grubuna girmektedir. Jel formunda ilaç olan fastjel cilt üzerine sürülerek kullanılmaktadır. Çoğunlukla 50 gram jel içeren ambalajlar halinde üretilmektedir. Vücutta oluşan, burkulma, incinme, ezilme, ağır bel ağrısı, eklem iltihapları, sporcularda meydana gelen yaralanmalar, romatizman kas ağrıları, varis ve kronik eklem rahatsızlıkları tedavisinde kullanılmaktadır.

Jel uygulanacak olan bölgenin temizliğine özen gösterilmelidir. Uygulama yapılan bölgenin ilacı tam olarak emdiğinden emin olunmalıdır. Uygulama sonrasında eller iyice yıkanıp durulanmalıdır. Gebelik ve emzirme sürecinde kullanılmasından kaçınılmalıdır.

Fastjel Krem de Kortizon Var mı?

Fastjel krem de kortizon var mı? Fastjel içinde kortizon yer almamaktadır. İçeriğinde neler bulunur bu konuya da kısaca değinelim. Etken maddesi ketoprofendir. 1 gram jelin içerisinde 25 miligram ketoprofen bulunmaktadır. Bu içeriği değerlendirmek gerekirse; oldukça başarılı ve iyi bir etkisi olduğunu ve sonuç veren bir ilaç olduğunu söyleyebiliriz.

Fastjel Krem Boyun Ağrısına İyi Gelirmi

Fastjel ağrı ve iltihaba neden olan rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanılmaktadır. Birçok kullanım alanı bulunan Fastjel kreminin boyun ağrılarında ve bel ağrılarında kullanılmaktadır. Boyun ağrıları ya da boyun tutulması varsa Fastjel kremi güvenle kullanabilirsiniz.

Fastjel Kas Gevşetici mi?

Fastjel krem ağrılarda ve iltihaplanmalarda ve kullanılan ve etkili sonuçlar verdiği görülmüştür. Birçok kişi Fastjelin kas gevşetici olup olmadığını merak edebilmektedir. Fastjel kas gevşetici değildir. İltihap önleyici ilaçlar kategorisindedir Ağrılı ve iltihaplı bölgelere sürüldüğünde kısa süre içinde ağrıların geçmesine de yardımcı olmaktadır.

Fastjel Krem Reçetesiz Satılır mı?
Fastjel Krem Reçetesiz Satılır mı?

Fastjel Krem Reçetesiz Satılır mı

Fastjel krem reçetesiz olarak satılmaktadır. Araç ve makine kullanımı esnasında herhangi bir olumsuz etkiye rastlanmamıştır. Fastjel uygulanacak bölgede egzama veya akne gibi cilt bozuklukları olması durumunda kullanılması önerilmemektedir. Fastjel uygulamasını günlük olarak 1 ya da 3 defa yapabilirsiniz. İleri yaştaki kişilerin kullanımında doz ayarlaması gerekli değildir.

Cilt üzerine sürülerek uygulanan Fastjel iltihap önleyici jel formunda bir ilaçtır. Fastjel içerisinde yer alan yardımcı etken maddelere karşı hassasiyeti bulunan kişilerin, alerjik durumlara sebebiyet vereceği için bu ilacı kullanımından kaçınılmalıdır. Fastjel kullanmaya başlamadan önce kullanma talimatları dikkatli bir şekilde incelenmelidir.

Jel uygulanacak olan bölgenin temizliğine özen gösterilmelidir. Kullanım esnasında uygulanacak bölge güneş ışınlarına maruz bırakılmamalı ve cildin tam olarak emdiğinden emin olunmalıdır. Uygulama sonrasında eller iyice yıkanıp durulanmalıdır. Yiyecek ve içeceklerle birlikte kullanılmasında herhangi bir olumsuz etkiye neden olabileceği söz konusu değildir.

Mutlaka inceleyin:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.