E Nabiz Radyoloji Görüntüleri PDF İndirme

22.09.2023
E Nabiz Radyoloji Görüntüleri PDF İndirme

E Nabiz radyoloji görüntüleri pdf indirme hem hastaların hem de doktorların hayatını kolaylaştırmaktadır. Sağlık hizmetlerinde e-nabız çok önemli bir rol oynamaktadır. E-nabız ile kişisel sağlık verilerimi depolayabiliriz. Reçete, rapor, tahlil ve radyoloji odaklı sağlık verileri görüntülenebilmektedir. Radyoloji ultrason, BT yani bilgisayarlı tomografi, MR, mamografi gibi önemli tetkiklerin sonuçlanmasını sağlar.

E-nabız ile çektirilen radyolojik tetkikler anından e-nabız’a düşmektedir. Böylece rapor bekleme durumu olmadan direk olarak doktora göstermek mümkündür. Elbette ki verilerin Pdf alınması hastalığın takibinde önemli olacaktır.

E-Nabız İndirmek İstiyorum Nasıl İndirebilirim?

E-Nabız indirmek istiyorum nasıl indirebilirim diyen pek çok vatandaş vardır. Sağlık bilgilerine erişim sağlayabilmek adına e-nabız çok önemli bir sistemdir. E-nabız uygulamasını indirmek için Google Play Store ve App Store kullanılmaktadır. Bununla birlikte kullandığınız cihazların aplikasyon marketlerinden de e-nabız uygulamasını indirebilirsiniz. E-nabız uygulamasının cihazlara indirilmesi halinde çok pratik bir kullanım sağlanır.

Cihazların uygulama marketlerine girerek indirme işlemini yapabilirsiniz. E-nabız sistemini indirdikten sonra kişisel verilerinizi girerek kullanmaya hazır hale getirebilirsiniz. Özellikle doktorunuzun istemiş olduğu tetkiklerinizi görebilmeniz açısından e-nabız oldukça önemli bir uygulamadır.

E Nabiz Radyoloji Görüntüleri PDF İndirme

Hastaya tanı koyabilmek için birtakım tetkiklerin istenmesi gerekir. Kesin tanı koyabilmek adına radyolojik bulgular çok önemlidir. E-nabız radyoloji görüntüleri pdf indirme yapılan tetkiklerin elde tutulması ve saklanmasını için sunulan bir hizmettir. Hastalar radyoloji görüntülerini acilen cihazlara indirerek tanının hızlıca konulmasını sağlayabilir. Bilindiği üzere radyoloji odaklı verilerin hemen rapor edilmesi olanaksızdır. Radyolojik görüntüleri indirmek için öncelikle e-nabız sistemine girmeniz gerekir.

Açılan sayfada bulunan radyolojik görüntülerim kısmına tıklayın. Bugüne dek çektirmiş olduğunuz her radyolojik görüntü sistemde görüntülenecektir. İstediğiniz veriyi açın. Açılmış olan sayfayı mail adresinize yönlendirin. Böylelikle maile düşen görüntüleri anından PDF olarak indirebileceksiniz.

Radyoloji Raporu E-Nabızda Görünür mü?

Radyoloji raporu e nabızda görünür mü hasta ve yakınların için çok önemlidir. Radyolojik tetkiklerden özellikle MR ve BT genellikle üç iş gününde raporlanmaktadır. Bu sebeple e-nabızda çekimden hemen sonra rapor söz konusu olmayacaktır. Ancak üç günden sonra raporları görüntülemek mümkündür. Bunun için radyolojik görüntülerim kısmına girip, raporu aç butonuna basabilirsiniz. Bunun yanı sıra raporlarım bölümünden direk olarak raporlara ulaşmak mümkündür. Bununla birlikte hemen verilen US görüntülerinin raporları sisteme düşmektedir.

E-Nabız Üzerinden Rapor Çıktısı Nasıl Alınır?
E-Nabız Üzerinden Rapor Çıktısı Nasıl Alınır?

E-Nabız Üzerinden Rapor Çıktısı Nasıl Alınır?

E-nabız sisteminden tüm raporlarınızı görüntüleyebilir istediğiniz zaman çıktısını alabilirsiniz. E-nabız üzerinden rapor çıktısı nasıl alınır merak konusudur. E-nabız sistemine giriş yaptıktan sonra raporlarım kısmına girin. Burada tüm raporlarınızı göreceksiniz. Hangi raporu görüntülemek istiyorsanız ona tıkladığınızda rapor detayları görünecektir. İlaç raporu, sağlık raporu, heyet, muafiyet gibi raporlar sisteme düşmektedir. Bu raporların çıktısını almak için raporu tıklamanız ve ardından kırmızı çerçeve içine alınmış PDF yazısını tıklamanız yeterli olacaktır.

Mutlaka inceleyin:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.