Esra Ezmeci Cinsel Çapa Nedir

19.09.2023
Esra Ezmeci Cinsel Çapa Nedir

Esra Eezmeci cinsel çapa nedir merak edilen konular arasında yer alır. Esra Ezmeci kendisi tarafından geliştirilmiş olan çapalama ve tuzlu tekniğiyle son zamanların dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Yazdığı kitaplarda ve konuşmalarında sık sık değindiği erkekleri çapalama yöntemi özellikle evliliğini kurtarmak isteyen kadınların ilgi odağı oldu. Romantik ilişkilerde ilişkiyi ayakta tutmanın yolları üzerine artan ilgiyle beraber Esra Ezmeci cinsel çapa nedir konusu da popülerlik kazandı.

Esra Ezmeci Cinsel Çapa Nedir?

Çapalama tekniği, partnerlerin birbirine bağlanması için Ezra Ezmeci tarafından geliştirilen bir bağ kurma yöntemidir. Bu yöntemle partnerler arasında olumlu duyguyu harekete geçiren uyaran etkisi yaratılır. Cinsel çapa da cinsellikte yaşanan güzel anların erkek için unutulmaz hale getirilmesidir. Cinsel çaba noktalarına cinsellik sonrası partner fark etmeden yapılan 3-5 saniyelik baskı ile partner çapalanır. Esra

Ezmeci cinsel çaba noktaları; avuçlar, omuz, ense kökü, dirsekler, göğüs uçları, topuklar, bilekler şeklindedir. Bu noktalara mutlu biten bir cinsel ilişki sonrasında 3-5 saniye yapılacak baskı, yaşanılan anı unutulmaz hale getirecek, erkeğin kadını arzulamasını sağlayacaktır. Çapalanan bölgelerde daha sonra çarpma, bir yere dokunma gibi nedenlerle oluşacak en küçük bası, partneri ve yaşanan anı hatırlatacaktır.

Cinsel İlişkide Çapa Ne Demek

Cinsel ilişkide erkeğin kadını hatırlamasını kolaylaştıracak çaba bölgeleri kullanılır. Partnerlerin yaşadığı mutlu ve güzel anlar, partnerler için bir bağ kurma aracı haline gelir. Cinsel ilişkide çaba, kadının eşi ile arasında güvenli bir bağ yaratmak için uygulanan bir yöntemdir. Böylelikle kadın erkek için dişil enerjisi ile akılda kalır. Cinsel çapa, ilişki sonrasında özellikle avuç içi ya da omuzlara uygulanan 3-5 saniyelik baskı ile yapılır. Böylece uyaran bölgelerinde oluşan ufak baskı, erkeğe kadınla yaşadığı özel anları hatırlatır.

Esra Ezmeci Çapalama Nasıl Yapılır?

Esra Ezmeci çapalama yönteminin temelinde ilişkinin güzel bir anında partnerin avuç içi ya da omuz bölgesi veya ensesine farkettirmeden birkaç saniyelik baskılar uygulamaktır. Böylelikle partnerde iz bırakılır. Partneriniz sizi yaşadığı güzel anlarla hatırlayacaktır. Partnerler arasında ilişkinin zayıfladığı dönemlerde çapalama yöntemi ilişkiyi kurtarmak için de denenebilir. Esra Ezmeci çapalama nasıl yapılır sorusu, eşi için unutulmaz olmak isteyen kadınların ilgisini çekmektedir.

Çabalama yönteminde ilişkide mutlu anlar yakalandıkça erkeğin omzuna, ensesine ya da avuç içine hafif baskılar yapılır. Böylelikle duyular harekete geçirilir ve yaşanılan an kişinin hafızasına kodlanır. Avuç içinin orta noktasına 3’er saniyelik baskılar yeterli olmaktadır. Partneriniz avuçlarına herhangi bir baskıda ya da çarpmada sizi hatırlayacaktır. Esra Ezmeci cinsel çapalama, cinsel çapa da noktalarına mutlu biten bir ilişkinin ardından kısa süreli baskı uygulanarak yapılır.

Uzaktan Çapalama Yapılır mı?

Çapalama partnere dokunulmadan da gerçekleştirilebilir. Burada uzak ilişkilerde iz bırakma için sesten yararlanılır. Konuşma sırasında ‘s’ harfi vurgulanır. S harfi üzerinde baskı oluşturulur. S harfinin zihinde en çok ilgi çeken harf olmasından yararlanılır. Uzaktan çapalama mesafe olan ilişkilerde bağı güçlendirmek için kullanılabilir.

Esra Ezmeci Tuzlu Su Nasıl Uygulanır?

Esra Ezmeci tuzlu su ritüeli dişilik enerjisini ortaya çıkartma yöntemidir. Kadınların erkeksi rollerle ya da yoğun iş temposu içinde dişilik enerjileri zayıflayabilmektedir. Bu durumda kadın kendine olan öz güvenini kaybetmekte ayrıca olumsuz beden algısı geliştirilmektedir. Kadının kendiyle barışık, hayat dolu, çevresiyle ilgili, sevgi dolu ve çekici biçimde dışarıya yansıyabilmesi ve dişil enerjisini yüksek düzeyde ortaya çıkarabilmesi için tuzlu su ritüeli denenebilir.

Esra Ezmeci tuzlu su ritüeli nasıl yapılır konusu son zamanların oldukça araştırılan konuları arasındadır. Esra Ezmeci tuzlu su ritüeli uygulama için 1lt. su içine 2 çorba kaşığı tuz atılır. Banyo yaptıktan sonra tuzlu su sağ taraftan tüm vücuda dökülür. Bu suyun bir gece vücutta beklemesi sağlanır. Ayrıca banyo küveti de istenen ısıda doldurularak tuz karıştırılıp, 20-30 dakika vücut küvette dinlendirilebilir.

Esra Ezmeci Çapalama İle Hamile Kalanlar
Esra Ezmeci Çapalama İle Hamile Kalanlar

Esra Ezmeci Çapalama İle Hamile Kalanlar

Esra Ezmeci tuzlu su ile hamile kalanların yorumları dikkat çekmektedir. Dişilik enerjisi yükselen ve bu nedenle partnerine çekici gelen kadınlar, partnerleri ile ilişkilerinden hamile kaldıklarını itiraf etmektedir. Çapalama yöntemi ile erkeği kendine bağlayan kadınların, eşleri ile daha düzenli cinsel hayatları olacağı söylenmektedir. Esra Ezmeci tuzlu su ve çapalama yöntemleri ilgi çekmiştir. Yöntemleri deneyen kadınlar, cinsel ve gündelik hayatlarında eşlerinin kendilerine olan ilgisinin arttığını belirtmektedir.

Tuzlu su ve çapalama yöntemlerinin erkekte kadının dişil enerjisine bağlı cinsel isteksizliğin azalmasında etkili olduğu düşünülebilir. Dişilik enerjisi yükselen ve partneri ile daha düzenli cinsel hayatı olan kadın için cinsel isteksizliğe bağlı olan hamile kalamama sorununda çözüm olabilmektedir.

Mutlaka inceleyin:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.