Esra Ezmeci Tuzlu Su Olayı Nedir

19.09.2023
Esra Ezmeci Tuzlu Su Olayı Nedir

Esra ezmeci tuzlu su olayı nedir merak edilen konular arasında yer alır. Sağlık, güzellik ve kişisel bakımından ödün vermek istemeyen ancak yoğun tempo içinde dişil enerjisini tükettiğini düşünen kadınlar, dişil enerji nasıl yükseltilir konularında araştırma yapıyor. Güzel, bakımlı ve dişilik özellikleri ön planda, çekici görünmenin sırlarını merak eden kadınların en çok araştırdığı konulardan biri de Esra Ezmeci tuzlu su olayı nedir oluyor.

Esra Ezmeci Tuzlu Su Olayı Nedir?

Tuzlu su kişisel bakımda derinlemesine temizlik, akne oluşumunun engellenmesi gibi nedenlerle sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Cildi canlandırarak sıkılaştırır ve rahatlama sağlar. Esra Ezmeci, tuzlu suyun dişilik enerjisi ritüeli için kullanıldığında da olumlu sonuçlar verdiğini açıkladı. Yazdığı kitaplarda ve yaptığı yayınlarda tuzlu suyun fenimen enerjiyle ilişkisini açığa çıkarttı.

Son dönemlerde Esra Ezmeci tuzlu su olayı merak konusu oldu. Bu konuyu araştıranlar, yüksek hayat temposu içinde stres, yorgunluk gibi etkenlerle düşen kadınlık enerjisinin tuzlu su ile yükseltilebileceğini keşfediyor. Bu nedenle dişilik enerjisi için tuzlu su hazırlama konularında sıklıkla araştırma yapılıyor.

Esra Ezmeci tuzlu su 1 litre suyun içine 2 çorba kaşığı tuz atılarak hazırlanıyor. Dişilik enerjisini yükselterek daha çekici görünmek isteyen kadınlar, hazırlanan karışımı banyodan sonra sağ taraftan sola doğru tüm vücuda dökerek tuzlu su ritüelini tamamlayabilirler. Tuzlu suyun durulanmadan bir gece bedende bekletilmesi gerekiyor. Böylece bedene enerji yükleniyor. Haftada bir yapılan uygulama, kadının enerjisini ve özgüvenini yükselterek daha hoş görünmesinde de etkili oluyor.

Tuzlu Su ile Yıkanmak Ne İşe Yarar?

Bilindiği gibi insan bedeni büyük oranda sudan ibarettir. Su yaşamın kaynağı olduğu gibi bedenin de yapıtaşıdır. Bu nedenle Esra Ezmeci, tuzlu suyun enerjiyi arttırdığını iddia etmektedir. Bu konuda yurtdışında yapılan çalışmalarda tuzlu su ile vücutta mutluluk hormonu olarak bilinen serotonin salgısının yükseldiği bulgulanmıştır.

Bedeni tuzlu su ile yıkamak, serotonin salgısını arttırdığından kişinin kendini iyi hissetmesine yardımcı olur. Düşen serotonin seviyesiyle depresifleşen ve stres yaşayan beden, mutluluk hormonunun yükselmesiyle yeniden denge kurar. Bu da kişinin kendini daha zinde, özgüvenli ve enerjik hissetmesinde etkilidir. Mutlu ve enerjik hisseden kadın, fenimen bir enerji ile dikkat çeker.

Dişil Enerji Nedir? Tuzlu Su Dişil Enerjiyi Arttırır mı?

Dişil enerji, kadının etrafa yaydığı ve kadınsılıkla ilişkilendirilmiş duygu ve davranışların yansımasını ifade eder. Kadının dünyayla ve kendiyle barışık, sevecen ve sevgi dolu, çekici, yaratıcı ve üretken olarak saçtığı pozitif enerjiyi ifade eder. Dişil enerjisi yüksek kadınlar daha özgüvenlidir, kendilerini oldukları gibi kabul edebilirler, olumlu duygu ve düşünceler içindedirler ve yaşam verirler.

Esra Ezmeci, tuzlu su ritüelinin dişil enerjiyi arttırdığını paylaşmıştır. Tuzlu su dişil enerji üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Tuzlu su ile bedeni dinlendirmek, vücutta serotonin salgısını arttırarak insanın kendini daha pozitif hissetmesini sağlar.

Dişil Enerji Yükselten Tuzlu Su Banyosu İşe Yarar mı?

Tuzlu su ile daha maskülen ve fenimen görünmek mümkün. Esra Ezmeci tuzlu su kullananlar, partnerleri için daha çekici geldiklerini itiraf etmektedir. Tuzlu su ile dişil enerjisi artan kadınlar, partnerlerinin ilgisinin de arttığını belirtmiştir.

Kadının dişil enerjisi; kendine olan özgüveni, yaşına uygun bir sitil benimsemesi, sitilini bedenini tanıyarak oluşturması, kendine olan özeni çevresine ve iş hayatına da göstermesi ile mümkündür. Dişil enerjisi yüksek kadınlar, genellikle girdikleri ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarılar. İletişimleri güçlüdür ve çevrelerindeki olaylara duyarlıdırlar. Sevgi dolu, baskın karakterli aynı zamanda da kendiyle barışık bir enerji yansıtırlar.

Ancak günlük hayatın yoğun temposu içinde ve stresli çalışma koşullarında dişilik enerjisi düşebilir. Bu durumlarda kadınların kendilerine yönelik duygu ve düşünceleri olumsuz olabilmektedir. Bu tür anlarda fenimen enerjiyi yükselterek daha kadınsı bir yansıma elde etmek için tuzlu suyun gücünden faydalanılabilir. Haftada bir uygulanan Esra Ezmeci tuzlu su ritüeli dişilik enerjisini de olumlu biçimde etkileyecektir.

Esra Ezmeci Çapalama Hangi Kitabında

Esra Ezmeci kitapları geniş bir kitleye hitap etmektedir. Klinik Psikolog olan Ezmeci, kendi geliştirdiği çapalama yöntemiyle partneri için vazgeçilmez olmanın yolunu göstermektedir. Eşlerini kendine bağlamak ve erkekler için vazgeçilmez olmak için çapalamayı öğrenmek isteyenler, kitaplardan bilgi alabilirler.

Esra Ezmeci çapalama hangi kitapta var konusunu araştıranlar, İz Bıraktığın Kadar Varsın adlı kitabını inceleyebilirler. Bu kitapta Ezmeci, ilişkilerde ve cinsellikle vazgeçilmez olmanın yollarından bahsederken çapalama tekniğinin de detaylarını vermektedir.

Tuzlu Su Yüzde Ne Kadar Kalmalı

Tuzlu su cildi parlatarak pürüzsüz görünmesine yardım eder. Ayrıca doğal bir gözenek sıkılaştırıcıdır. Tuzlu su ile yüz yıkanırken, tuzun yüzde gereğinden fazla beklemesi tahriş edici etkiyi beraberinde getireceğinden yüz tuzlu su ile yıkandıktan sonra iyice durulanmalıdır. Tuzlu su maske olarak kullanılmamaktadır.

Esra Ezmeci tuzlu su ritüelinde tuzlu su vücutta bir gece bekletilebilir. Ancak kişisel bakım kapsamında tuzlu su ile yüz yıkanırken tuzun yüzden mümkün olduğunca çabuk arındırılması önemlidir. Tuzlu su dişilik ritüeli için su yalnızca bedene sağdan dola dökülür.

Esra Ezmeci Tuzlu Su Tarifi
Esra Ezmeci Tuzlu Su Tarifi

Esra Ezmeci Tuzlu Su Tarifi

Kadında fenimen enerjinin açığa çıkması özgüveni de olumlu etkiler. Kadını erkek için vazgeçilmez kılan nedenlerden biri de dişil enerjisinin yüksek olmasıdır. Bir kadın nasıl daha dişi görünür? Kadını çekici yapan nedir? Bu sorular en çok ilgi çeken konular arasında yer almaya devam ediyor. Daha kadınsı ve çekici görünmek isteyen kadınlar için fenimen görünme yöntemleri arasında Esra Ezmeci tuzlu su ritüeli son zamanlarda öne çıkmıştır.

Kadınlar, Esra Ezmeci tuzlu su tarifi konusunu sıklıkla araştırmaktadır. Tuzlu su 1 litre suya 2 çorba kaşığı su karıştırılarak hazırlanır. Tuz su içinde homojen bir kıvam oluşturduğunda tuzlu su kullanılabilir. Banyodan sonra sağdan sola tüm vücuda dökülerek beden canlandırılır.

Esra Ezmeci Tuzlu Su ile Gebe Kalma

Esra Ezmeci tuzlu su ile hamile kalınır mı? Gebelik isteyen ancak eşlerinin cinsel soğukluğundan yakınan ya da cinsel ilişkiye karşı isteksiz kadınlar, tuzlu su ritüelinden sonra gebe kaldıklarını söylemektedir. Kadında dişil enerji ile birlikte kadının erkeğe daha çekici gelmesi ayrıca kadının cinsel enerjisinin de yükselmesi hamilelikle sonuçlanan ilişki ihtimalini arttırır.

Mutlaka inceleyin:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.