Burun Estetiği Yaptıranlar Yorumları

30.12.2023
Burun Estetiği Yaptıranlar Yorumları

Burun estetiği yaptıranlar yorumları 2024 yılında da herkese fikir verip yönlendirmektedir. Burun estetikleri en popüler estetiklerdendir. Burun estetikleri tecrübeli doktorlar tarafından yapıldığı müddetçe başarılıdır. Özellikle burun estetiğini yapacak kişinin K.B.B doktoru olması burun anatomisinin zarar görmemesi için önemli olacaktır.

Burun estetikleri olumlu sonuç verdiği gibi olumsuzda sonuçlanabilir. Ne yazık ki bu durumda bazı hastalar tekrar burun estetiği olma durumu ile karşı karşıya kalabilirler. Estetik ameliyatları oldukça ciddidir. Özellikle kişinin görünümünü etkileyen estetikler işin ehli cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde hayal kırıklığı kaçınılmazdır.

Burun Estetiği Yaptıranlar Olumsuz Yorumları

Olumlu Burun estetiği yaptıranlar yorumları olumlu ise pek çok insanı yönlendirebilmektedir. Burun estetiği kusursuz bir şekilde geçen hastalar adeta yeniden doğuş yaşamaktadır. Burun şekillerinde problem yaşayan hatta burnu dolayısı ile öz güvenini yitiren pek çok insan vardır. Burun estetiği sonrasında hastalar görüntüleri ile adeta göz kamaştırmaktadır. Bununla birlikte estetik ameliyatları ile birlikte kişinin burun odaklı sağlık sorunları giderilmektedir. Böylece kişi nefes aldığını hissetmektedir. Burun estetiği yaptıranların neredeyse %90 kesimi ameliyatı iyi ki yaptırmışım diye düşünmektedir.

Burun Estetiği Yaptıranlar Olumlu Yorumları

Olumsuz Burun estetiği yaptıranlar yorumları olumsuz şekilde olması kişileri burun estetiğinden caydırabilmektedir. Özellikle burun estetiği başarısız olduğu takdirde burunda yaşanan çökme, aşırı kalkıklık, basıklık veya eğrilik sorunları oluşabilmektedir. Buda hastaların memnuniyetsizliği ile sonuçlanmaktadır. Burun estetiklerinde K.B.B doktorları tarafından yapılması büyük önem taşır. Plastik cerrahlar burun yapısına yeterince hâkim olmadıkları için hastalarda nefes ve koku alamama durumları gelişir. Bu yüzden sonradan pişman olmamak adına estetik yapacak doktorun iyi seçilmesi önemli olacaktır.

Burun Estetiği Yaptıranlar Memnun mu?

Burun estetiği yaptıranlar memnun mu burun estetiği düşünen kişilerce meram edilmektedir. Elbette ki burun estetiği yaptıranların büyük çoğunluğu geçirdiği estetikten memnundur. Özellikle doğru doktor seçildiğinde estetik doğal ve yüzle orantılı olabilmektedir. Burun estetiği geçiren kişiler ameliyat sonrasında kendine çok daha güvenli hale gelmektedir. Ayrıca burun estetiği öncesi ve sonra düşünüldüğünde şaşırtıcı değişiklikler gözlemlenmektedir. Burun estetiği ile birlikte kişinin güzelliği daha da ön plana çıkmaktadır buda memnuniyet vericidir. Ancak kişinin ameliyatı başarısız geçerse memnuniyet yerini hayal kırıklığı almaktadır. Burun ameliyatlarının %10’u başarısızlıkla sonuçlanabilmektedir.

Dünyanın En Güzel Burnu Kimde

Dünyanın en güzel burnu kimde merak edilmektedir. Profesör Abraham Tamir tarafından yürütülen araştırmalara göre dünyanın en güzel burnuna sahip kişi İngiliz teknik direktör Wayne Rooney olarak dikkat çekmektedir. Burun yapısı oldukça estetik olan eski futbolcu burun estetikleri için ideal bir profildir. Ancak erkekler bugün yapılan burun estetiklerinde erkekler Tom Crusie burnu isterken, kadınlar da Angelia Jolie burnunu istemektedir. Ancak kişilerin yüz yapısına uygun burun yapıları her zaman için doğal ve çok daha estetik olacaktır.

Burun Estetiği Kaç Ayda İyileşiyor?

Burun estetiği kaç ayda iyileşiyor en merak edilen sorular arasındadır. Burun estetiği olacak kişiler iyileşme süresi hakkında bilgi istemektedir. Burun estetiklerinde iyileşme süresi bir yıl olarak kabul edilmektedir. Bilindiği üzere burun hassas bir organımızdır. Bu sebeple estetikli bir burnun yüze oturması altı ayı bulmaktadır. Kişi estetik olduktan sonra burnunu darbelere karşı korumalıdır.

Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Olanların Yorumları

Devlet hastanesinde burun estetiği olanların yorumları çok merak edilmektedir. Devle hastanesinde de burun estetiği yapılmaktadır. Pek çok kişi devlet hastanesinde yaptırdığı estetikten dolayı teşekkür ve tavsiye vermektedir. Araştırma hastanelerinde bulunan estetik ve K.B.B cerrahları alanında başarı sağlamış kişilerdir. Bu yüzden yapılan ameliyatların %99’u başarı sağlamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.