Duxet 30 mg Kullananlar Kilo Aldırırmı

13.11.2023
Duxet 30 mg Kullananlar Kilo Aldırırmı

Duxet 30 mg kullananlar kilo aldırırmı yazımızda duxet 30 mg ne zaman etkisini gösterir, duxet uyku yapar mı ve duxet 30 mg kullananların yorumları gibi sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

Duxet 30 mg Kullananlar Kilo Aldırırmı

Duxet 30 mg kullananlar kilo aldırır mı sorusu hakkında bilgi vereceğiz. Ancak öncesinde Duxet 30 mg ne işe yarar ona bakalım. Duxet 30 mg, kronik ağrılarda, fibromiyalji durumlarında, genel anksiyete bozukluğunda, depresyonda ve diyabet hastalığına bağlı olan nöropatik ağrılarda kullanılan bir ilaçtır. Duxet 30 mg sert jelatin kapsülden oluşmuş bir ilaçtır ve ağızdan alınarak kullanılmaktadır.

Duxet 30 mg 18 yaş altındaki bireylerde kullanıma uygun değildir, 18 yaş üzerindeki bireylerde doktor tarafından verilmiş ise kullanılmalıdır. Duxet 30 mg kullananlar kilo aldırır mı sorusuna bakalım. Duxet 30 mg ilacın bir takım yan etkileri bulunmaktadır, ancak her yan etki de her kullanan kişide görülür diye bir durum söz konusu değildir.

Duxet 30 mg yaygın olarak görülen yan etkiler arasında kilo kaybı veya iştahsızlık görülürken, kilo aldırması durumu hakkında kesin ve net konuşmak doğru olmaz. Bu sebeple Duxet 30 mg ilacı kullanırken kilo alımınız olursa doktorunuz ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır.

Duxet Uyku Yapar mı

Duxet ilaç kullananlar veya ilk kez kullanacak kişiler tarafından Duxet uyku yapar mı sorusu merak edilmektedir. Duxet uyku yapar mı sorusuna cevap oluşturalım. Öncelikle Duxet doktor tarafından gerekli görülen durumlarda verilmektedir, kafaya göre alınıp kullanılması önerilmemektedir. Duxet ilaç farklı rahatsızlıklarda olan şikayetlerde iyileştirme sağlaması bakımından tercih edilen bir ilaçtır.

Duxet uyku yapar mı sorusuna cevap olarak, Duxet ilacın çok yaygın olarak görülen yan etkileri arasında uykulu hissetme maddesi yer almaktadır. Ancak Duxet ilacın yaygın olarak görülen yan etkileri arasında da uyumada güçlük maddesi yer almaktadır. Bu sebeple Duxet uyku yapar mı sorusuna net bir cevap vermek doğru olmaz. Çünkü uyku yapması da uyku yapmaması da görülen yan etkilerden olduğu için kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Duxet 30 mg Kullananların Yorumları

Serdar V. yorumu: Boynumda olan şiddetli ağrı sebebiyle doktora gittim ve boyun düzleşmesi olduğu söyledi. İlaç olarak Duxet 30 mg verdi. İlacı 2 haftadır kullanıyorum ve ağrılarımda büyük oranda azalma var.

Hülya G. yorumu: Duxet 30 mg ilacı sürekli olarak ağlama ve endişe duyma şikayet üzerine gittiğim psikiyatri doktoru verdi. Duxet 30 mg ilacı 3 aydır kullanıyorum ve gerçekten ağlamalarım bitti, endişelendiğim konuların daha az üzerinde durmaya başladım.

Defne H. yorumu: Duxet 30 mg ilacı migren rahatsızlığımdan dolayı doktor verdi, ancak bende çok yan etki yaptı. Tansiyonum sürekli olarak yükselmeye başladı, bunun yanında mide bulantısı ve iştahsızlık da var.

Duxet 30 mg Ne Zaman Etkisini Gösterir

Duxet 30 mg ne zaman etkisini gösterir diye baktığımızda, ilacın farklı rahatsızlık alanlarına göre etki süresinin değiştiği ve yaklaşık olarak 2 ile 4 hafta arasında değişiklik göstererek iyileşme sağlamaya başladığı bilinmektedir. Bu etki etme süresi kişiden kişiye de değişebildiği için Duxet 30 mg ilaç kullanılmaya devam edilmeli ve doktor bırakmanızı söyleyene kadar da bırakılmamalıdır.

Benzer yazılarım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.