Feridun Kunak Basura Ne İyi Gelir

18.11.2023
Feridun Kunak Basura Ne İyi Gelir

Feridun Kunak basura ne iyi gelir konusunda oldukça pratik çözümler sunmaktadır. Basur dışkılamada oldukça rahatsız edici sorunlar arasındadır. Basur rektüm ve anüs kanalında oluşan şişliklerdir. Bazı basurlar o kadar şişer ki makat dışına çıkarak acılı dışkılamaya sebep olur. Feridun Kunak basur için özel karışım tarifi vermektedir. Bu sayede kısa zaman içerisinde basurdan eser kalmayacaktır. Ancak karışımın etki sağlaması için düzenli kullanım şarttır.

Feridun Kunak Basura Ne İyi Gelir?

Feridun Kunak basura ne iyi gelir sorusunu evde basitçe yapabileceğiniz bitkisel bir yöntemle açıklıyor. Leğenin içine üç litre sıcak suyu koyduktan sonra yarım kahve fincanı tuz, bir kahve fincanı at kestanesi tozu, bir kahve fincanı kurutulmuş ısırgan otu yaprağı ve papatya eklenir. Bitkiler iyice demlenince suya özünü bırakacaktır. Su ılındıktan sonra leğene oturarak basurun yumuşatılması sağlanır. Suyun basuru rahatlatması açısından en az 15 dakika oturulması önerilir.

Basura Evde Hangi Krem İyi Gelir?

Basura evde hangi krem iyi gelir diye soranlara Feridun Kunak basur merhemi tavsiye etmektedir. Vaselin ve çeşitli yağlar yardımı ile basur kremi elde edebilirsiniz. Feridun Kunak basur kreminin içinde kantoron yağı, vazelin, at kestanesi yağı, üzüm çekirdeği ve nane yağı bulunmaktadır. Kremin makata masaj yardımı ile uygulanması gerekir.

Basur Ağrısını En Çabuk Ne Keser?

Basur ağrıları kişilere çok acı vermektedir. Bu sebeple basur ağrısını en çabuk ne keser sıklıkla sorulan sorulardandır. Basur ağrısını ılık su rahatlatmaktadır. Bununla birlikte topikal hidrokortizon etken maddesi bulunan ilaçlar ağrıyı kısa sürede bertaraf edebilmektedir. Bitkisel yöntemlerle basuru tamamen kontrol altına almak mümkündür. Basur oluştuğunda ilk olarak doğal yöntemler denenmeli ilaç kullanımı olabildiğince ertelenmelidir.

Feridun Kunak Basur Kremi Hangisi
Feridun Kunak Basur Kremi Hangisi

Feridun Kunak Basur Kremi Hangisi

Feridun Kunak basur kremi hangisi çok sorulmaktadır. Basur kremi için iki tatlı kaşığı vaselini benmari usulü eritin. Sıvı hale dönüşen vaselinin içerisine birer tatlı kaşığı at kestanesi yağı, kantaron yağı, nane yağı ve üzüm çekirdeği yağı eklenmelidir. Her bir yağ eklendiğinde vazelinle bütünleşmesi için karıştırılmalıdır. Sıcak su küründen sonra bu merhemi sürmek oldukça etkili olacaktır. Krem önce makat dış yüzeyine sonra basur memelerini içeri itecek şekilde sürülmelidir. Düzenli kullanımda basuru etkili bir şekilde iyileştirecektir.

Basur İçin En Etkili Bitkisel İlaç Nedir?

Basur için en etkili bitkisel ilaç nedir dışkılamada sıkıntı yaşayanlar için çok önemlidir. Basur için ısırgan ve at kestanesi lapası oldukça etkilidir. İki bardak suya bir bardak ısırgan otu ve bir çorba kaşığı at kestanesi tozu eklenir ve kaynatılır. Kaynatılan bitkilerin lapası alınır ve makat bölgesine konularak basuru iyileşmesi sağlanır. Basur için en etkili yöntemlerden biri de bitkisel yağlarla yapılan kremlerdendir. Herhangi bir vaseline önerilen bitki yağları eklendiğinde mucize etki gösterecektir.

Mutlaka inceleyin:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.