Bişektomi Yanak İnceltme Ameliyatı Fiyatları

17.12.2023
Bişektomi Yanak İnceltme Ameliyatı Fiyatları

Bişektomi yanak inceltme ameliyatı fiyatları 2024 yılında dikkat çekmektedir. Bişektomi yüz hatlarının keskinleştirilmesi adına yapılan bir estetik ameliyatıdır. Estetik ameliyatları yeni yılın gelmesi ile birlikte fiyat değişikliğine uğramıştır. 2024 yılında yanak inceltme ameliyatı için 55,000 ila 70,000 lira olarak belirlenmiştir. Bişektomi ile kişi yüz hatlarını değiştirerek bambaşka bir insan haline gelmektedir. Maliyetli bir estetik operasyon olmasına karşın birçok kişi tarafından yaptırılmaktadır.

Kimler Bişektomi Yaptırabilir?

Kimler Bişektomi yaptırabilir merak edilen bir konudur. Yüzü “V” şeklinde törpülenmesini sağlayan Bişektomi kişileri iddialı bir yüz görüntüsüne kavuşturur. Hollywood yüzü olarakta adlandırılan dolgun ve yuvarlak yüz hatlarına sahip kişilerce yaptırılmaktadır. Bazı insan kilolu olmasa dahi yüz hatlarından ötürü kilolu görünümü vardır. Özellikle yuvarlak yüz hatları kişilerin olduğundan kilolu gösterir.

Bişektomi yüz hatlarını inceltir. Böylece kişinin yüzü sivrilir. Bişektomi hem kadınlarda hem de erkeklerde uygulanabilir. On sekiz yaşını aşmış her insana yanak inceltme ameliyatı yapılabilmektedir. Yüz bölgesinde yağ oranı fazla olan kişiler Bişektomi yaptırarak istediği yüz hatlarını elde edebilirler.

Bişektomi Yanak İnceltme Ameliyatı Fiyatları 2024

Bişektomi yanak inceltme ameliyatı fiyatları 2024 yılı itibari ile güncellenmiştir. Yanak inceltme ameliyatları hastane konumuna, doktor unvanına göre değişkenlik gösteren bir unsurdur. Ancak 2024 senesinde Bişektomi ameliyatları en düşük 55,000 liradan başlamaktadır. Bu sebeple Bişektomi fiyat araştırması yapmak çok akıllıca olacaktır. Ancak Bişektomi ameliyatlarında yüz bölgesi söz konusudur. Bu yüzden kendinizi işin ehli uzmanlara teslim etmeniz ameliyat sonrasın için çok önemlidir.

Bişektomi Nasıl Yapılır?

Bişektomi nasıl yapılır merak eden pek çok kişi vardır. Yanak inceltme ameliyatı lokal olarak yapılan bir ameliyattır. Ancak bazı hastalar psikolojik olarak bunu kaldıramayacaklarından isteğe bağlı olarak genel anestezi ile de yapılabilmektedir. Bişektomi ameliyatına başlamadan önce hastanın enfeksiyon almaması adına ağız temizliği uygulanmaktadır. Estetik cerrahı yanak bölgesine kesi atarak yanak içerisindeki fazla yağı forseps kullanarak çıkartır. Bichat adı verilen yağ torbaları çıkartılmasının ardından kesi bölgesi dikiş ile kapatılmaktadır.

Bişektomi Ameliyatı Sonuçları

Bişektomi ameliyatı sonuçları mucizevidir. Yanak inceltme ameliyatı sonrasında sonuçlar kişileri inanılmaz memnun etmektedir. Bişektomi ile sivrilen yüz hatları kişiye dişi ve cool bir hava katmaktadır. Cerrahın yapacağı orantılama sayesinde kusursuzluk söz konusu olacaktır. Buda kişinin öz güvenini tazelemektedir. Birçok kişi yanak inceltme sonrasında kendini çok daha iyi hissetmektedir.

Bişektomi Ameliyatı Sonuçları
Bişektomi Ameliyatı Sonuçları

Bişektomi Zararları

Bişektomi zararları kişileri ameliyat olma konusunda düşündürmektedir. Lokal olarak yapılsa dahi ameliyatın her çeşidi risk taşımaktadır. Bu yüzden yanak inceltme ameliyatı olmak isteyen kişiler estetik cerrahları konusunda dikkatli seçim yapmalıdır. Bişektomi yüzde yapılan büyük değişimin bir parçası olduğu için orantılama doktorun tecrübesine bağlıdır. Bir hata yanlış hesap ameliyatın başarısızlığına sebep olabilmektedir. Bu yüzün olumsuz etkilenmesine sebep olur. Bunun haricinde Bişektomi kişilere herhangi bir olumsuzluk yaşatmamaktadır. Yüz bölgesine yapılacak cerrahi işlemlerde doktorun iyi seçilmesi oldukça önemlidir.

Bişektomi Öncesi Sonrası

Bişektomi öncesi sonrası kişileri hayrete düşürmektedir. Yanak incelme ameliyatlarında toplu ve yuvarlak yüzlerin tamamen inceldiği gözlemlenmektedir. Kişiler ameliyat öncesinde sahip olduğu yüzleri tarih olmaktadır. Kişi ameliyat sonrasında adeta Hollywood yıldızlarına dönüşmektedir.

Bişektomi öncesinde kişiler alkol ve sigara kullanımından kaçınmalıdır. Bunun yanı sıra kan sulandırıcılar kesinlikle kullanılmamalıdır. Eğer ilaç kullanımı zorunluysa doktora bilgilendirme yapılmalıdır.

Bişektomi sonrasında kişiler iyileşme evresine girerler. Yanak inceltme ameliyatı sonrasında kişiler üç gün boyunca yumuşak ve soğuk gıdalarla beslenmelidir. Daha sonrasın yavaş yavaş sıcak ve katı gıdalara başlanabilir. Kişiler iyileşme süresince güneşe maruz kalmamalıdır. Ayrıca enfeksiyon oluşturmamaya özen göstermelidir.

Mutlaka inceleyin:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.