Levitra 20 mg Reçetesiz Alınır mı

06.01.2024
Levitra 20 mg Reçetesiz Alınır mı

Levitra 20 mg reçetesiz alınır mı yazımızda levitra reçeteli mi, levitra 20 mg reçetesiz satılır mı, levitra piyasada var mı ve levitra etkisi ne kadar sürer gibi sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

Levitra 20 mg Reçetesiz Alınır mı?

Levitra 20 mg reçetesiz alınır mı sorusu merak ediliyor. Kullanımı sırasında dozajının doğru ayarlanması gereken bu ilaç Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Almış olduğu lisans onayı ile eczanelerde reçetesiz olarak satışı yapılır. Erken boşalma tedavisinde, iktidarsızlık halinde kullanılan Levitra bir tür geciktiricidir. 10 mg veya 20 mg olarak satışı yapılır. Levitra kullanım ücreti SGK tarafından karşılanmaz. Bu nedenle reçeteli olarak satın alınmak istendiğinde ek bir indirimden faydalanılamaz.

Levitra 20 mg Reçetesiz Satılır mı?

levitra 20 mg reçetesiz satılır mı sorusunun en net yanıtı reçeteli satışının zorunluluğu bulunmamaktadır. Kullanılmaya başlanmak istendiğinde doktor tavsiyesi ile reçete yazdırılarak sonraki seferde reçete olmadan satın alınabilir. Levitra yetişkin erkeklerde başlayan ereksiyon probleminin giderilmesi için kullanılır. 2023 yılı Levitra 20 mg 30 tablet tablet güncel satış fiyatı 299 TL’dir. Bu ilaç geciktirici ve iktidarsızlığı önleyici olarak erkekler tarafından kullanıma uygundur. Kadınlar ve çocuklardan uzak tutulmalı, etkisini artırabilmek için alkolsüz alınmalıdır.

Levitra 20 mg Reçetesiz Satılır mı?
Levitra 20 mg Reçetesiz Satılır mı?

Levitra Piyasada Var mı?

Levitra piyasada var mı sorusu araştırılıyor. Türkiye’de BAYER tarafından üretilerek satışı yapılan levitra viagra türü bir ilaçtır. İktidarsızlık için kullanılır. Geciktirici ve sertleştirici özelliği nedeniyle kullanılan levitra Sağlık Bakanlığı onaylı olarak eczanelerden ya da güvenilir internet sitelerinden satın alınabilir. Levitra 20 mg ağız yoluyla alınır. Çözülünceye dek dil üzerinde tutulması önerilir. Levitra bilinçsiz kullanıldığında kan basıncını düşürerek hayati tehlike içerebilir. Yan etkisinden korunmak için nitrat içeren ilaçlarla birlikte kullanılmaması önerilir.

Levitra 20 mg Kaç Saat Etkili

Levitra 20 mg kaç saat etkili ilaç kullanıcıları tarafından araştırılıyor. 5 ile 20 mg arasında tabletler halinde tüketilebilen bu ilacın etkisi 48 saate kadar uzayabilir. Sertleştirici ve geciktirici etkili levitra ortalama 24 saat süre ile etkilidir. İlişki süresini ortalama olarak 30 dakika ile 60 dakika arasında uzatabilir. Levitra ilişkiye girmeden yaklaşık 1 saat önce su ile birlikte kullanılmalıdır. Levitra 20 mg tabletin aç veya tok olarak vücuda alınmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Levitra Etkisi Ne Kadar Sürer?

Levitra etkisi ne kadar sürer sorusuna klinik araştırmaların sonucunda elde edilen bulgularda yer verilmiştir. Aç karna veya yemeklerle beraber cinsel ilişkiden ortalama 45 dakika önce alınması önerilen Levitra etkisi 4-5 saat sürebilir. Cinsel ilişki boyunca sertliğini korumaya devam eder.

Vücuda alındıktan sonra 25 ile 60 dakika gibi bir sürede etkisini gösterir. İlişkiden 1.5 ile 2 saat önce alındığında sertleşme sorununu yüzde 80’e kadar yok eder. Levitra’nın içinde vardenafil adı verilen etken madde bulunur. Bu madde sayesinde erken boşalmanın önüne geçilebilir.

Benzer yazılarım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.