Other HB Sonuç Gizlenmiştir Ne Demek

20.12.2023
Other HB Sonuç Gizlenmiştir Ne Demek

Other hb sonuç gizlenmiştir ne demek yazımızda e nabız neden tahlil sonuçları gözükmüyor ve e nabız sonuç gizlenmiştir nasıl açılır gibi sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

E-nabız Neden Tahlil Sonuçları Gözükmüyor?

E-nabız sistemi üzerinden yapılmış olan tüm tahlillere ve sonuçlarına kolaylıkla ulaşmak mümkün olmaktadır. E-nabız sistemine kullanıcı bilgilerini girerek giriş yaptıktan sonra açıklanmış olan anlık ve geçmiş sonuçlara ulaşılabilir. Bazen de e-nabız sistemine sonuç bakmak için girildiğinde e-nabız sisteminde tahlil sonuçlarının gözükmediğini görebilirsiniz. O halde e-nabız neden tahlil sonuçları gözükmüyor sorusuna bir açıklık getirelim.

E-nabız sisteminde tahlil sonuçları gözükmüyorsa öncelikle sonucun daha açıklanmadığı düşünülebilir bu bir ihtimaldir. Diğer taraftan e-nabız sisteminde tahlil sonuçlarının gözükmüyor olması da, kişisel olan bu sisteme kullanıcı tarafından profilimde gözükmesin onayı verilmişse de sonuçların gözükmemesi olasıdır. Bir de e-nabız sisteminde sonuç aratırken yapmış olduğunuz tarih aralığına da dikkat etmelisiniz, güncel tarih aralığı olursa da sonuca ulaşmanız kolay olacaktır.

Other Hb Sonuç Gizlenmiştir Ne Demek?

Other hb sonuç gizlenmiştir ne demek sorusuna bakalım. Öncelikle hb hemoglobinin yani kana kırmızı rengini veren maddenin kısaltılmış halidir. Hemoglobinin vücuttaki görevi çok önemlidir. Hemoglobin vücut içerisindeki karbondioksiti akciğere taşıma görevini yerine getirmektedir. Other hb değeri de şüphe duyulan bazı hastalıkların teşhisini koymak adına, ek bir değerlendirme olarak istenebilmektedir. Peki sorumuzda yer alan other hb sonuç gizlenmiştir ne demektir diye açıklayalım.

Other hb sonuç gizlenmesi, e-nabız sistemine kullanıcının bilgileri ve sonuçları profilimde görülmesin seçeneğiyle gizlemiş bulunmaktadır. Eğer böyle bir durum yoksa da other hb sonuç açıklanmamış olabilir. Bu gibi durumlarda doktorlar iletişime geçerek sonucu öğrenmek mümkündür.

E-nabız Sonuç Gizlenmiştir Nasıl Açılır?

E-nabız sistemi kişiye özel bir sistemdir ve kişi bu sistemi istediği gibi kullanmakta özgür olmaktadır. Bazen kullanıcı e-nabız sisteminde sonuçların kimse tarafından görülmesini istemediği durumlarda gerekli yerlere girerek en son aşamada istemediği bilgilerin profilimde görülmesin sekmesinden değiştirerek gizlemiş olmaktadır. Peki bu şekilde gizlemiş olduğu bilgileri açmak mümkün müdür, yani e-nabız sonuç gizlenmiştir nasıl açılır sorusuna şunu diyebiliriz.

E-nabız sisteminde sonuçlarınızı gizlemiş ve bunu açmak istiyorsanız, bu işlemi e-nabız sistemi üzerinden kendi başınıza halletmeniz mümkün olmamaktadır. Gizlenmiş sonucun açılabilmesi için bulunduğunuz yere yakın olan il sağlık müdürlüğüne giderek, durumu açıklayan bir dilekçe yazarak vermelisiniz, ancak dilekçeniz incelendikten sonra sistemdeki bu gizlilik açılmaktadır.

Mutlaka inceleyin:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.