E Nabız Psikiyatri Geçmişi Silme

11.09.2023
E Nabız Psikiyatri Geçmişi Silme

E Nabız psikiyatri geçmişi silme yazımızda e nabız kayıtları silinir mi, e-nabız geçmişi silme ve e-nabız tanı silme metodoloji gibi sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

E-nabız Kayıtları Silinir mi?

E-nabız kayıtları silinir mi diye düşünülebilir. O halde bu soruya bir açıklık getirelim. E-nabız kayıtları eğer ki kullanıcının bilgilerin, sonuçların ve benzeri bilgilerin görülmesini istemediği durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda kullanıcı e-nabız sistemine girerek, ziyaretlerim kısmına girerek, profilinde görülmesini istemediği bilgileri, profilimde gözükmesin kısmına tıklayarak seçmiş olduğu bilgileri bir nevi silmiş kaldırmış olur.

Ancak kullanıcı tarafından herhangi bir şey yapılmasa da e-nabız kayıtları silinir mi diye bakarsak da şöyle diyebiliriz. E-nabız kayıtları sistemde 10 yıl kalabilir, ancak e-nabız kayıtları 10 yıl sonunda silinmesi gibi bir durum söz konusu olabilir.

E-nabız Psikiyatri Geçmişi Silme

E-nabız psikiyatri geçmişi silme nasıl olur bunun hakkında bilgi verelim. E-nabız sistemine kullanıcı bilgilerini yazarak sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme giriş sağladıktan sonra sol tarafta yer alan menüler kısmından, ziyaretlerim kısmına geçiş yapmalısınız. Burada gitmiş olduğunuz tüm ziyaretleriniz mevcuttur. Ziyaretlerim bölümüne girdikten sonra hasta ziyaretlerim kısmına da tıklayarak buradan psikiyatri geçmişi silme işlemi için profilimde görülmesin kısmını seçmelisiniz. Bu işlemle birlikte e-nabız psikiyatri geçmişi artık sisteminizde görülmeyecektir, bir nevi bu işlemle silme yapmış olacaksınız.

E-nabız Geçmişi Silme

E-nabız geçmişi silme hakkında bilgi verelim. E-nabız sistemi kişiye özel, kişinin sağlık bilgilerinin mevcut olduğu bir sistemdir. E-nabız sisteminde kişi görülmesini istemediği bilgileri kaldırabilir bir nevi silebilir. Peki e-nabız geçmişi silme nasıl olur ona bakalım.

Öncelikle e-nabız sistemine giriş yapılmalı, sonra ziyaretlerim bölümüne girilmeli ve orada da görülmesini istemediğiniz bölümleri seçerek profilimde gözükmesin seçeneğini de tıklayarak, istemediğiniz bilgilere dair e-nabız geçmişi silme işlemi yapmış olacaksınız. E-nabız profilimde görülmesin seçeneğiyle istediğiniz her bölüme dair bilgilerin kaldırılmasını sağlamış olursunuz.

E-nabız Tanı Silme Metodoloji

E-nabız tanı silme metodoloji hakkında bir açıklama yapalım. Metodoloji sözlük anlamı itibariyle yöntem demektir, o halde e-nabız tanı silme yöntemine bakalım. E-nabız tanı silme mümkündür, e-nabız kullanıcısı istemediği tanıları silmekte özgürdür. Peki e-nabız tanı silme metodoloji nasıl yapılabilir ona bakalım. E-nabız kullanıcı sistemine girerek, menü kısmından ziyaretlerim kısmına girmeli oradan da hangi bölüme dair tanısının görülmesini istemiyorsa o kısmı profilimde görülmesin seçeneğine tıklayarak kaldıracaktır yani bir başka deyişle silecektir.

Mutlaka inceleyin:

10 Yıldır Antidepresan Kullanıyorum

Lyrica 300 MG Reçetesiz Satın al

Norodol Damla Kaç Saat Uyutur

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.